Hakkımızda

Vizyon ve Misyon

TİMKUT TEKNOLOJİ, müşterilerine hizmet etmenin mutluluğu ile çalışmalarından ödün vermeksizin, her daim daha iyi hizmet ve kaliteyi sunmayı hedeflemekte olan bir firmadır. POS ve OT/VT (Otomatik Tanıma / Veri Toplama) söz konusu olduğunda akla gelebilecek her türlü ürün, sarf malzeme, aksesuar, yedek parça ve benzeri ürünleri stoklarında barındırarak, müşterilerine hızlı, güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunabilmek öncelikli amaçlarımızdandır. Türkiye´de POS ve OT/VT (Otomatik Tanıma / Veri Toplama) marketi olarak giderek büyüyen bir yapıya sahiptir. Geniş ürün yelpazesiyle, müşterilerine dönemin son teknoloji trendlerine uygun tüm ürünlerini kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla donatılmış bir misyon içerisinde hazırlayıp sunmaktadır. TİMKUT TEKNOLOJİ posbarkod.com E-Ticaret sitesinde satışa sunduğu ürünlerin % 70´e varan bir bölümünü stoklarında bulundurmakta, bu sayede firma müşterilerine en hızlı ve en güvenilir hizmeti sunabilmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

1998 yılında kurulmuş olan firmamız, bu alanda hizmet vermeyi bir onur ve gurur saymaktadır. Müşterilerine hizmet etmenin verdiği memnuniyet ile müşteri memnuniyetini en yüksek seviyelerde tutabilme hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir. Firma, müşterilerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, TİMKUT TEKNOLOJİ söz konusu olduğunda akla gelebilecek her türlü ürün, sarf malzeme, aksesuar, yedek parça ve benzeri ürünler alanında en kaliteli ürün portföyünü sunma hedefiyle bugünlere ulaşmıştır. TİMKUT TEKNOLOJİ, kaliteden ödün vermeksizin çalışmalarına devam etmeyi vizyon edinmiştir.
 
Kapsamlı Ürün Çeşitliliği

Perakende, Üretim, Lojistik, Restoran, Market, Mağaza, Fabrika, Sağlık Sektörü (Akıllı cihazlar, Okuyucular, Yazıcılar ) Depo Otomasyonlarını sağlayan donanım cihazlarını (Pos terminal, El Terminali, Eft Pos Ödeme Terminali, Endüstriyel Panel Pc, Endüstriyel Box Pc, Endüstriyel tablet, Fiş yazıcı, Barkod yazıcı, Endüstriyel etiket yazıcı, Kablosuz yazıcı, Kiosk yazıcı, Mobil yazıcı, Barkod Okuyucu, Para çekmecesi, Müşteri ekranı, Kiosk çözümleri, Panel ayakları, Adaptörler, Aksesuarlar, Pos Teraziler, Opsiyonel yükseltmeler gibi) sizlere sunmak, ithalatı, ihracatı ve satışını gerçekleştiriyoruz.

Müşteri Hizmetleri
 
TİMKUT TEKNOLOJİ öncelikle kaliteli hizmeti baz alırken diğer yandan uygun fiyat garantisi ile müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutar. Geniş ürün yelpazesi ile çözüm üretmenin yanı sıra anahtar teslim olarak işi teslim eder ve sipariş sonrasında da gerekli olan garanti süreleri hakkında bilgi verir. Müşteri odaklılık ilkesi tüm sipariş sürecinde üst sırada bulunmakla birlikte memnun bir şekilde ayrılmanız için gerekli tedbirler alınır.
 
Hızlı ve Güvenli Teslimat
 
TİMKUT TEKNOLOJİ firması bünyesinde sunulan ürünlerin % 70´ı stoklarda bulundurulmaktadır. Bu işlemin amacı ise müşterilerin talepleri doğrultusunda zaman kaybı yaşanmaksızın, ürünü müşterinin eline en kısa zaman içerisinde ulaşmasını sağlamaktır. Günümüz dünyasında zamanın ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan TİMKUT TEKNOLOJİ, bu konuda müşterilerine sorunsuz ve hızlı ürün ulaştırılması konusunda son derece hassastır. Ürün siparişinin akabinde 1-3 gün içerisinde ürün müşterilere ulaşacaktır.
 
Güvenilirlik
  Dilediğiniz ürün hakkında detaylı bilgi alındıktan sonra size özel proje imkanı sunulurken gerekli detayları kontrollü bir şekilde uygulamaya devam ederiz. Sonrasında ilişkilerimizde iki tarafında memnuniyet duyması açısından güvenilir, iş ahlakına uygun ve anlayışlı bir süreç yaşanmasına olanak sağlarız. Anlayışı, tutarlı, güvenirlik açısından kuşku duymamanız açısından tüm süreci şeffaflık ile yürütmekteyiz.